MTÜ Oma Pere

Telefoninõustamine

Sotsiaalkindlustusamet pakub telefoninõustamise teenust. Helistada võib kõikides asendushooldusega seotud küsimustes (nt lapse perekonnas hooldamise, eestkoste, lapsendamise küsimuses). Telefoninõustamine toimub telefoninumbril 655 1666 esmaspäeviti, teisipäeviti, neljapäeviti ja reedeti kl 10.00-17.00 ning kolmapäeviti kl 14.00-21.00.

Võimalus on helistada ka meie ühingule. Nõustamistelefonile 5689 0150 saab helistada igal tööpäeval ajavahemikus 09:00-17:00.  * Kui teie kõnele ei vastata, siis võite olla kindlad, et teile helistatakse tagasi esimesel võimalusel. Pöörduda võib nii eesti kui vene keeles.

NB! Helistades kehtib kohe helistamise algusest paketipõhine telefoniminuti hind.

Uudised

Oma Pere juhatuse uus koosseis

Soovime edu uuele juhatusele järgmiseks kolmeks aastaks: Liis Saarna (juhatuse esimees), Margus Sardis, Kadi Annuk, Veronika Isberg, MeelisPärn, Helen Hiie, Leho Virma, Marika Labanova ja Kristel Pihlakas. Seisame selle eest, et oma sünniperest ilma jäänud lapsed saavad kasvada perekonnas.

Kasuvanemaks saamine ja lapse suhted päritoluperega

Lugemissoovitused! Õpetajate lehes ilmus 21. detsembril artikkel “Kuidas saada kasuvanemaks?”. Mõtlemapanev lugemine on ka kolme kasuperega tehtud intervjuude kokkuvõte “Kasuperes kasvava lapse suhted päritoluperega – kelle huvides?”.