MTÜ Oma Pere

Juhatus

Liis Saarna

Juhatuse esimees

5689 0150 liis@omapere.ee

Leho Virma

Juhatuse liige

leho@omapere.ee

Veronika Isberg

Juhatuse liige

veronika@omapere.ee

Margus Sardis

Juhatuse liige

margus@omapere.ee

Helen Hiie

Juhatuse liige

helen@omapere.ee

Kristel Puhlakas

Juhatuse liige

kristel@omapere.ee

Marika Labanova

Juhatuse liige

marika@omapere.ee

Meelis Pärn

Juhatuse liige

meelis@omapere.ee

Uudised

Uus Oma Pere juhatus

Soovime edu uuele juhatusele järgmiseks kolmeks aastaks: Liis Saarna (juhatuse esimees), Margus Sardis, Kadi Annuk, Veronika Isberg, MeelisPärn, Helen Hiie, Leho Virma, Marika Labanova ja Kristel Pihlakas. Seisame selle eest, et oma sünniperest ilma jäänud lapsed saavad kasvada perekonnas.

Kasuvanemaks saamine ja lapse suhted päritoluperega

Lugemissoovitused! Õpetajate lehes ilmus 21. detsembril artikkel “Kuidas saada kasuvanemaks?”. Mõtlemapanev lugemine on ka kolme kasuperega tehtud intervjuude kokkuvõte “Kasuperes kasvava lapse suhted päritoluperega – kelle huvides?”.