MTÜ Oma Pere

Juhatus

Liis Saarna

Juhatuse esimees

5689 0150 liis@omapere.ee

Leho Virma

Juhatuse liige

5640 777 leho@omapere.ee

Margus Sardis

Juhatuse liige

margus@omapere.ee

Ott Indermitte

Juhatuse liige

ott@omapere.ee

Helen Michaels

Juhatuse liige

helen@omapere.ee

Lea Möll

Juhatuse liige

lea@omapere.ee

Veronika Isberg

Juhatuse liige

veronika@omapere.ee

Uudised

Kasuvanemaks saamine ja lapse suhted päritoluperega

Lugemissoovitused! Õpetajate lehes ilmus 21. detsembril artikkel “Kuidas saada kasuvanemaks?”. Mõtlemapanev lugemine on ka kolme kasuperega tehtud intervjuude kokkuvõte “Kasuperes kasvava lapse suhted päritoluperega – kelle huvides?”.

Uued raamatud

Oleme välja andnud sarjast “Vanem loeb” kaks uut tõlkeraamatut “Tundeelu- ja käitumishäired” ja “Vaimse tervise häired”. Elford Press on välja andnud raamatu “Kõik emad on head”. Head lugemist!