Lapsendamiskeskus Oma Pere

Juhatus

Liis Saarna

Juhatuse esimees

5689 0150 liis@omapere.ee

Leho Virma

Juhatuse liige

5640 777 leho@omapere.ee

Margus Sardis

Juhatuse liige

margus@omapere.ee

Ott Indermitte

Juhatuse liige

ott@omapere.ee

Helen Michaels

Juhatuse liige

helen@omapere.ee

Lea Möll

Juhatuse liige

lea@omapere.ee

Veronika Isberg

Juhatuse liige

veronika@omapere.ee

Uudised

Uued raamatud

Oleme välja andnud sarjast “Vanem loeb” kaks uut tõlkeraamatut “Tundeelu- ja käitumishäired” ja “Vaimse tervise häired”. Elford Press on välja andnud raamatu “Kõik emad on head”. Head lugemist!

Lapsendamise nädal 5.-11. november 2018

Nädalasse mahub loenguid, arutelusid, seminar, raamatute esitlusi, perehommik ja kontsert. Sel aastal otsime vastust küsimusele, et kuidas me teame, mida laps tegelikult vajab. Hoiame teid sündmustega kursis!