MTÜ Oma Pere

Juhatus

Liis Saarna

Juhatuse esimees

5689 0150 liis@omapere.ee

Leho Virma

Juhatuse liige

leho@omapere.ee

Veronika Isberg

Juhatuse liige

veronika@omapere.ee

Margus Sardis

Juhatuse liige

margus@omapere.ee

Helen Hiie

Juhatuse liige

helen@omapere.ee

Kristel Pihlakas

Juhatuse liige

kristel@omapere.ee

Marika Labanova

Juhatuse liige

marika@omapere.ee

Meelis Pärn

Juhatuse liige

meelis@omapere.ee

Kadi Annuk

Juhatuse liige

kadi@omapere.ee

Uudised

Jätkame tugiteenuste pakkumist peredele, kus elavad lapsed on lapsendatud, eestkostel või perekonnas hooldusel

Toetame koostöös SOS Lasteküla Eesti Ühinga Harju-, Rapla- ja Järvamaal elavaid perekondi, kus kasvav(ad) laps(ed) on lapsendatud, perekonnas hooldusel või eestkostel või kes ootavad last oma perekonda. Kõigil soovijatel on võimalus pöörduda psühholoogi või superviisori poole ja võtta osa grupitööst. Nõustamine on peredele tasuta.

Lapsendamishüvitis ja -puhkus ning vanemahüvitis

Õiguskantsler Ülle Madise on avaldanud seisukoha, et lapsendamispuhkust ja -hüvitist pole õigus saada vanemahüvitisega samal ajal. Loe SIIT.