Lapsendamiskeskus Oma Pere

Juhatus

Liis Saarna

Juhatuse esimees

5689 0150 liis@omapere.ee

Leho Virma

Juhatuse liige

5640 777 leho@omapere.ee

Margus Sardis

Juhatuse liige

margus@omapere.ee

Ott Indermitte

Juhatuse liige

ott@omapere.ee

Helen Michaels

Juhatuse liige

helen@omapere.ee

Lea Möll

Juhatuse liige

lea@omapere.ee

Veronika Isberg

Juhatuse liige

veronika@omapere.ee

Uudised

Lapsendamise nädal 5.-11. november 2018

Nädalasse mahub loenguid, arutelusid, seminar, raamatute esitlusi, perehommik ja kontsert. Sel aastal otsime vastust küsimusele, et kuidas me teame, mida laps tegelikult vajab. Hoiame teid sündmustega kursis!

Seminar “Lapse suhted, mis kestavad nii heas kui halvas”, 7.11.2018

Seminari korraldajad: Tallinna Ülikool, Moreno keskus, SEB Heategevusfond, Laste ja Noorte Kriisiprogramm ja MTÜ Oma Pere. Registreerimine on lõppenud!