MTÜ Oma Pere

Juhatus

Liis Saarna

Juhatuse esimees

5689 0150 liis@omapere.ee

Leho Virma

Juhatuse liige

leho@omapere.ee

Veronika Isberg

Juhatuse liige

veronika@omapere.ee

Margus Sardis

Juhatuse liige

margus@omapere.ee

Helen Hiie

Juhatuse liige

helen@omapere.ee

Kristel Pihlakas

Juhatuse liige

kristel@omapere.ee

Marika Labanova

Juhatuse liige

marika@omapere.ee

Meelis Pärn

Juhatuse liige

meelis@omapere.ee

Kadi Annuk

Juhatuse liige

kadi@omapere.ee

Uudised

Tunnustusauhind “Lastega ja lastele” kutsub märkama ning nominente esitama

Ka sel aastal saavad kõik esitada kandidaate tunnustusauhinnale “Lastega ja lastele”. Märgakem üheskoos neid, kes on oma tööde ja tegemistega Eesti laste ja noorte elu positiivselt mõjutanud või mõjutamas.

Nõustame peresid telefoni ja kirja teel

Oleme kõigi lapsendaja-, hooldus- ja eestkosteperede jaoks kättesaadavad igal tööpäeval telefonil 5689 0150 või kirjutage meile info@omapere.ee. Hoiame iseennast ja oma lähedasi!