Lapsendamiskeskus Oma Pere

Meeskond

Liis Saarnaliis@omapere.ee, tel 5689 0150
Liis juhib ühingu tegevust, inimesi ja finantse.

Kirsti Mägikirsti@omapere.ee, tel 5552 6358
Kirsti hoiab koos teenuste meeskonda, teeb koolitusplaane ja on ühingu Põhja piirkonna (Harju, Rapla, Järva) kontaktisik.

Sigrid Petoffersigrid@omapere.ee, tel 509 0852
Sigrid tegeleb kommunikatsiooniga, kampaaniatega ja perede huvide kaitsega.

Tatjana Olesktatjana@omapere.ee, tel 5650 4389
Tatjana on ühingu Ida piirkonna (Ida-Viru, Lääne-Viru) kontaktisik, kes tegeleb inimeste teenusetele suunamisega, ühisüritustega ja perede huvide kaitsega selles piirkonnas.

Tiina Kivirüüt – tiina@omapere.ee
Tiina on ühingu Lõuna piirkonna (Tartu, Võru, Valga, Viljandi, Jõgeva) kontaktisik, kes tegeleb inimeste teenustele suunamisega, ühisüritustega ja perede huvide kaitsega selles piirkonnas.

Virge Võsu – virge@omapere.ee, tel 523 1090
Virge on ühingu Lääne piirkonna (Hiiu, Lääne, Saare, Pärnu) kontaktisik, kes tegeleb inimeste teenustele suunalisega, ühisüritustega ja perede huvide kaitsega selles piirkonnas.

Uudised

Uued raamatud

Oleme välja andnud sarjast “Vanem loeb” kaks uut tõlkeraamatut “Tundeelu- ja käitumishäired” ja “Vaimse tervise häired”. Elford Press on välja andnud raamatu “Kõik emad on head”. Head lugemist!

Lapsendamise nädal 5.-11. november 2018

Nädalasse mahub loenguid, arutelusid, seminar, raamatute esitlusi, perehommik ja kontsert. Sel aastal otsime vastust küsimusele, et kuidas me teame, mida laps tegelikult vajab. Hoiame teid sündmustega kursis!