MTÜ Oma Pere

Suvepäevad

September 5, 2019

17-18. august toimus Aegviidu kandis Mustjõe Kõrtsitalus perede kokkusaamine, kus kasvavad lapsed on lapsendatud, eestkostel ja perekonnas hooldamisel. Idee autoriks on meie liige ja Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli üliõpilane Lea Sõmer, kes ühitas hea idee oma koolitööga. Väga professionaalne projekti juhtimine, tänu millele oli suvekoolil ka hulga toetajaid. Aitäh Lea!

Neil päevil olime loodusele nii lähedal, et võib öelda, et sulandusime peaaegu üheks. Kahe päeva sisse mahtus suhtlemist, õppimist ja kogemuste vahetamist, isegi mustikal käimist. Koos meiega paterdasid haned ja jalutasid hobused, hommikune äratus oli kuke poolt. Öösel toimus magamispaigas kohtumine ka nahkhiirega. Ja mis eriti vahva – levi ei olnud ja kõik nutiseadmed muutusid ebaoluliseks. Oma inimestega on ikka hea koos olla ja näha, kuidas lapsed kasvavad. Aitäh kõigile osalejatele!

Täname kõiki vabatahtlikke! Liis Ehavere (laste ala); Janika Kurvits ja Veronika Isberg (Naiskodukaitse töötoad); Martina Hein (kivide värvimine); Leho Virma, Mathias Treiel, Hanna Mariete Mägi ja Toomas Treiel (sportmängud); Helen Hiie, Maarja Hiie ja Laure Hiie (muusika); Grete Suurväli ja Karmel Kurvits (ratsutamine).

Täname kõiki sponsoreid! Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond, KV Vahenduse OÜ, Kristjan Rahu; Rauno Vahtre (Hooandja video), Hooandja, Julia Anufrijeva (tort).

Täname loosiratta ja seal keerelnud kingituste eest! AleCoq, Ajakeskus Wittenstein, BAOPlay OÜ, Claire Pullien, Riine Latserus, Kirjastus Kentaur, Tiina Jõesaar, Faristamo Eller, Jääaja Keskus, Ajaloomuuseum, Ahhaa Keskus, Tabasalu Lions Klubi ja Forum Cinemas.

Täname töötubade läbiviijaid! Cattre ja Indrek Hein; Jaanika ja Timm Rannu.

Täname fotograaf Timm Rannut!

Täname Mustjõe Kõrtsitalu lahke vastuvõtu eest!

Kohtumiseni järgmisel suvel!

Uudised

Lapsendamishüvitis ja -puhkus ning vanemahüvitis

Õiguskantsler Ülle Madise on avaldanud seisukoha, et lapsendamispuhkust ja -hüvitist pole õigus saada vanemahüvitisega samal ajal. Loe SIIT.

Suvepäevad

17-18. august toimus Aegviidu kandis Mustjõe Kõrtsitalus perede kokkusaamine, kus kasvavad lapsed on lapsendatud, eestkostel ja perekonnas hooldamisel. Aitäh kõigile osalejatele!