MTÜ Oma Pere

Tule partneriks

Hea ettevõtja!

Pakume teile võimalust toetada meie tegevust, et vanemlikust hoolitsusest ilma jäänud lapsed saaksid kasvada turvalises peres ja kasupered saaksid parima ettevalmistuse lapsevanematena.

Partnerina on teil võimalus toetada ühingu tegemisi ja seeläbi anda panus vanemliku hoolitsuseta laste heaks. Omalt poolt pakume võimalust olla kursis ühingu tegemistega infokirja kaudu ja saada oma kindel koht meie kodulehel www.omapere.ee.

Oleme tänulikud iga panuse eest!

Võta ühendust meie tegevjuhi Liis Saarnaga: liis@omapere.ee, telefon 5689 0150.

IMGP0033

Eraisikutena toetavad meie tegevust: Ela Lillemaa, Andrus Reinsoo, Vardo Oolmets, Liina Lust, Cattre ja Indrek Hein, Andres Pitk ja Taimi Kõnni.

Juriidiliste isikutena toetavad meie tegevust rahaliselt  SEB Heategevusfond ja Innovative water Systems (IWS Group).

Õigusbüroo Õigus ja Kord peab MTÜ Oma Pere kantavaid väärtuseid Eestis väga oluliseks. Selleks, et tagada peredele ja vanemliku hoolitsuseta lastele õigusabi igakülgne kättesaadavus, osutame kõikidele organisatsiooni liikmetele õigusbüroo teenuseid -50% soodsamalt.

Lapsendamise paremaks korraldamiseks ja tugiteenuste arendamiseks teeme koostööd sotsiaalministeeriumi ja sotsiaalkindlustusametiga. 

Rahvusvaheline koostöö on meil Rootsi mittetulundusühinguga Adoptionscentrum ja Inglismaa organisatsiooniga CoramBAAF.

Anname koos SEB Heategevusfondi, Vabariigi Presidendi Kantselei, Õiguskantsleri, Eesti Lastekaitse Liidu, Eesti Lasterikaste Perede Liidu, Eesti Asenduskodu Töötajate Liidu ja Sotsiaalkindlustusametiga välja tunnustusauhinda „Lastega ja lastele“.

Täname teid!

Göte Sennerstam, Hannes Tamjärv, Sirje Reinsoo (29.06.1953- 26.03.2014), Sven Jürgenson, Urve Toots, Triin Lumi, Beata Berens, Peep Vain, Argo Tammemäe, Annika-Mai Purje, Richard Snaith, Jane Snaith, Külli Pärnpuu-Kasemaa, Kirsti Mägi, Heli Suvi, Signe Riisalo, Jaan Aps, Hasartmängumaksu Nõukogu, OÜ Catwees, Perekeskus Sina ja Mina, Hydroscand OÜ, Kääntämö OÜ, Põhjamaade ministrite nõukogu, Rahvusvahelise Lions Klubide Organisatsiooni Eesti Piirkond, Swedbank AS, Briti Eesti Kaubanduskoda ja Kripton OÜ.

Uudised

Asendushoolduse infokiri

Sotsiaalkindlustusamet hakkas välja andma asendushoolduse teemalist uudiskirja, kus on teemakohaseid uudiseid ja intervjuusid hooldusperede ja spetsialistidega.

Tunnustusauhind “Lastega ja lastele” kutsub märkama ning nominente esitama

Ka sel aastal saavad kõik esitada kandidaate tunnustusauhinnale “Lastega ja lastele”. Märgakem üheskoos neid, kes on oma tööde ja tegemistega Eesti laste ja noorte elu positiivselt mõjutanud või mõjutamas.