MTÜ Oma Pere

Uued raamatud

December 8, 2018

Raamatud on head kaaslased sellepärast, et neid lugedes saab oma mõtetele kinnitust, lisandub uusi teadmisi ja vajadusel on võimalus parimad kohad uuesti läbi lugeda. Oleme tõlkinud ja välja andnud kaks raamatut, kohe ilmub ka kolmas sarjast „Vanem loeb“. Raamatud on müügil Rahva Raamatus ja Apollos, aga müüme neid ka ise. Kui teil on huvi, siis kirjutage palun info@omapere.ee. Ühe raamatu hind on meie ühingult ostes 8 (kaheksa) eurot. Soovi korral kirjutage meile: info@omapere.ee.

Raamatud „Vaimse tervise häired“ ja „Tundeelu- ja käitumishäired“ on Inglismaa hooldus- ja lapsendajaperede akadeemia BAAF sõnul perede seas kõige loetavamad. Raamatutes kirjutatakse arusaavalt mida üks või teine lapsele pandud diagnoos endas peidab, kuidas jääda vanemana reguleerituks ja kuidas last toetada. Raamatutes jagavad asenduspered oma vahetuid kogemusi.

Elford Press välja Ilmar Tomuski raamatu „Kõik emad on head“, mis aitab lapsega rääkida tema päritolust.

Oleme tänulikud tagasiside eest, kui raamat(ud) loetud!

Uudised

Kasuvanemaks saamine ja lapse suhted päritoluperega

Lugemissoovitused! Õpetajate lehes ilmus 21. detsembril artikkel “Kuidas saada kasuvanemaks?”. Mõtlemapanev lugemine on ka kolme kasuperega tehtud intervjuude kokkuvõte “Kasuperes kasvava lapse suhted päritoluperega – kelle huvides?”.

Uued raamatud

Oleme välja andnud sarjast “Vanem loeb” kaks uut tõlkeraamatut “Tundeelu- ja käitumishäired” ja “Vaimse tervise häired”. Elford Press on välja andnud raamatu “Kõik emad on head”. Head lugemist!